Pozvánka na Čtvrtkon #12

  • Kdy: 16.08.2013 13:58

Tentokrát se na designerském Čtvrtkonu společně s Václavem Koubou podíváme na 10 nejčastějších chyb v online marketingu našich zákazníků. Ve druhé přednášce vám představím UX Framework Nodo – můj osobní šablonovací nástroj pro workflow návrhu webu s koncentrací na cíl.

Jako vždy vás prosíme o přihlášení na akci na stránkách srazy.info.

Základní informace Datum: 5. září 2013 Čas: 18:00 Místo: Horká Vana, České Budějovice Vstupné: Zdarma Chci se přihlásit na ČtvrtkonTéma #1 – 10 nejčastějších chyb v online marketingu Speaker: Václav Kouba
Každá společnost se staví k online marketingu jinak, ale prakticky u všech, se kterými se setkáváme, se objevují stejné či podobné chyby, kterým se přitom dá snadno předejít. 10 nejčastějších chyb v online marketingu našich zákazníků a tipy na jejich eliminaci nám představí Václav Kouba, marketingový specialista z Edgedesignu.

Téma #2 – Nodo UX Framework Speaker: Ondřej Machart
Nodo je můj osobní nástroj pro návrh prezentačních webů, jehož podstatou je koncentrace na jedinou myšlenku a cíl. Přednáška představí filosofii tohoto přístupu, část frameworku určenou pro low-fidelity wireframing a ukázky jeho využití v praxi.