Pozvánka na Čtvrtkon #60 – 24. srpna 2017

  • Kdy: 02.08.2017 10:09

Šedesátka je kulaté jubileum, a tak jsme si na výběru hostů pro další Čtvrtkon dali záležet. A kdo že tedy za vámi přijede? Bude to Karel Škopek z Atoto.cz/2FRESH a Míra Škrabal z krumlovského Net Magnet!

Karel Škopek: Seznamte se, zamilujte se: tohle je Sketch Karel vás vezme na divokou jízdu světem nástroje Sketch, který si v poslední době získal srdce i ruce designerů po celém světě. Ukáže vám, v čem je síla Sketche a na které bolesti Photoshopu s ním můžete navždy zapomenout. Odkryje některé své triky a tipy pro návrh produktů a pokud jste ještě na Sketch nepřešli, dost možná vám dá důvod ho konečně vyzkoušet. A nebo naplno využít.

Míra Škrabal: Jak si nechat odsouhlasit design na první dobrou Míra se s vámi podělí o svůj léty vybroušený, projekty otestovaný a klienty prověřený způsob, jak si nechat schválit design na první dobrou. Na co myslet, jak se připravit, co nezapomenout, co vyšperkovat, na čem záleží, na čem ne, co nepodcenit a jakou formou prezentovat vaše návrhy tak, aby nespadly do víru nekonečných iteračních koleček?

Přijďte! Pokud chcete do svého arzenálu zařadit stroj budoucnosti a nachytřit se před příštím odevzdáním vašeho designu, přijďte. Potkáte staré dobré tváře a seznámíte se s novými.

Termín: 24. srpna 2017 od 18:00
Místo: Cowo ČB
Přihlášení: Na Facebooku