Pozvánka na Čtvrtkon #63 – 30. listopadu 2017

  • Kdy: 03.11.2017 06:09

Listopadový Čtvrtkon patří Budějčákům! Témata jste vybrali vy svým hlasováním (díky!) a povídat vám o nich budou ti nejpovolanější – Eliška Špaková a Tomáš Kuba – lidé, které možná dobře znáte nebo jste je alespoň už potkali.


Eliška Špaková - Jak se jako designer posouvat kupředu

Elišku jsem poprvé potkal před asi 4 lety. Půjčila si hromadu knížek o web designu, pak se s nimi někde zašila a o pár týdnů později naskočila do rozjetého Inizia. Vlétla do nového oboru s takovou vervou, že dnes tvoří na volné noze digitální produkty pro firmy z Kanady nebo český GoPay. Když ji oslovíte s nabídkou spolupráce, nejspíš si budete muset pár měsíců počkat.

Je to o knížkách? Talentu? Tvrdohlavosti? Možná o tom všem a možná o něčem úplně jiném. O své cestě k designu a o tom, co ji nejvíc posouvá kupředu vám na konci listopadu poví sama. Pokud přemýšlíte o dráze designera nebo jen máte chuť načerpat inspiraci, přijďte si ji poslechnout.

Tomáš Kuba - Design na základě dat místo domněnek

O Tomášovi bych toho mohl napsat hodně. Vděčím mu za designerské brýle, které nasadil nejen mně a kterými se ti, co ho poznali, na svět koukají dodnes. Z jeho zvláštní kombinace stoického nadhledu a živé zákaznické empatie čerpal třeba úspěšný slovenský startup Nicereply či český E.ON.

Byla by škoda, kdyby z něj rozumy mohli tahat jen ti, co mají jeho číslo. Proto jsme ho pozvali na Čtvrtkon. Jeho téma bude o tom, proč se produkty a designová rozhodnutí nedají stavět jen na intuici a domněnkách. Podělí se o postupy, jak do procesu návrhu dostat bez těžké hlavy data a informace, které mají sílu posunout výsledek jiným a lepším směrem. A řekne vám i to, jak taková data a informace získat.


Přijďte, vstupné je zdarma! Termín: čtvrtek 30. listopadu 2017 od 18:00
Místo: CoWo CB
Přihlášení: Na Facebooku

Nemáte Facebook, bojujete se systémem? Dobře pro vás! Registrace není třeba, prostě doražte… Pokud Facebook máte, přihlášením nám pomůžete odhadnout návštěvnost, abychom případně změnili místo konání.

After párty bude ihned po skončení v Široku…