Pozvánka na Čtvrtkon #65 – 15. února 2018

Na únorovém Čtvrtkonu zabrousíme do PPC i SEO. Jak na efektivní grafické bannery pro PPC kampaně nám poví Roman Kudrna a Richard Klačko nás zasvětí do nestandardních podob výsledků vyhledávání a poradí nám jak „vytunit“ svůj web pro vyhledavače.


Roman Kudrna

7 let v Online marketingu. PPC specialista Seznam.cz, Agentury ZestBrand, Meebio, Webmium, MarcuandArts, Socialiste.cz. Certifikovaný PPC Specialista Google Adwords, Facebook Ads, Seznam SKLIK. Správce kampaní klientů Fitness007, UnderArmour, Matex, Lavaliere, Fightershop a další ..

Téma: Efektivní grafické bannery pro PPC kampaně
Grafické bannery jsou důležitou podporou Vašich PPC kampaní na Google, Seznam i Facebooku. Jak by měl vypadat efektivní banner, jak zadávat zadání pro grafika a jak odlišovat bannery podle cílů kampaní. Nejčastější formáty a případové studie z dat top českých eshopů.

Richard Klačko

K optimalizaci webů pro vyhledávače se dostal v roce 2015. Tehdy pracoval jako in-house SEO specialista pro mezinárodní společnost, kde zastřešoval desítky zahraničních e-shopů pro více než 10 evropských zemí. Dále se zde staral o SEO „best practice“ techniky, na nichž spolupracoval s týmem online marketingových specialistů jednotlivých států. Koncem roku 2016 se Richard stal SEO specialistou v agentuře Sun Marketing. Rychle se osvědčil jako zkušený odborník schopný operativně řešit problémy, efektivně plánovat a nabízet inovativní přístupy. Nezajímá se však pouze o SEO. Online marketing jej baví a zajímá jako celek. Svůj volný čas rád věnuje přátelům nebo rodině a nepohrdne ani točeným pivem, ani dobrým jídlem.

Téma: Nestandardní podoby výsledků vyhledávání aneb jak „vytunit“ svůj web pro vyhledávače
Tam, kde standardní metody optimalizace pro zlepšování pozic webu ve výsledcích vyhledávání končí, my na přednášce začínáme. Dozvíte se, jaké jsou způsoby obohacení výsledků ve vyhledávání a jak toho dosáhnout? Co udělat pro zvýšení atraktivity (proklikovosti) vašich stránek a také vám prozradíme metody, díky nimž vytěžíte z vyhledávače maximum!


Přijďte, vstupné je zdarma!

Termín: čtvrtek 15. února 2018 od 18:00
Místo: CoWo CB
Přihlášení: Na Facebooku

Nemáte Facebook, bojujete se systémem? Dobře pro vás! Registrace není třeba, prostě doražte… Pokud Facebook máte, přihlášením nám pomůžete odhadnout návštěvnost, abychom případně změnili místo konání.

After párty bude ihned po skončení v Široku…