[MKT] Čtvrtkon #68

  • Kdy: 30.04.2018 10:54

Navzájem se podporují a jen těžko se bez sebe obejdou… Řeč není o našich přednášejících, ale o SEO a PPC. I když, i takový SEO konzultant a PPC specialista by si měli vycházet vstříc a neházet si klacky pod nohy a o tom to právě celé bude.

Na květnovém Čtvrtkonu tak přijde řeč na oba důležité kanály online marketingu a díky skvěle sehraným a provázaným přednáškám se nám obě témata spojí v jeden dobře fungující celek. Přednášet budou tentokrát místní speakři Tomáš Zahálka a Janek Bělohradský, tak je určitě dorazte podpořit ;-)

Tomáš Zahálka - Kdo v e-shopu dělá SEO…

Kdo všechno a jak v e-shopu ovlivňuje výsledky vyhledávání (od fotografa, skladníka a product manažera, přes programátora, kodéra a designera až po copíka)?

Janek Bělohradský - .. a jak moc vám to leze do PPC?

Jak práce SEO konzultanta ovlivňuje PPC specialistu (DSA a PLA kampaně, 404, redirecty, název produktů, popisky produktů, text psaný velkými písmeny nebo nezvyklé cizí znaky, velikosti fotek).


Přijďte, vstupné je zdarma!

Termín: čtvrtek 10. května 2018 od 18:00
Místo: CoWo CB
Přihlášení: Na Facebooku

Nemáte Facebook, bojujete se systémem? Dobře pro vás! Registrace není třeba, prostě doražte… Pokud Facebook máte, přihlášením nám pomůžete odhadnout návštěvnost, abychom případně změnili místo konání.

After párty bude ihned po skončení v Široku…