[DEV] Čtvrtkon #71

  • Kdy: 30.08.2018 18:00
  • Kde: Dallmayr café & bar – Karla IV. 412/5, České Budějovice
  • Událost: odkaz

Letní srpnový Čtvrtkon bude tak trochu ze světa enterprise! Honza pracuje v GoPay a díky jeho přednášce na naší stage konečně zavítá i Java ve spojistosti s Dockerem a Microservises. Mariana už jste mohli slyšet dříve a i tentokrát si připravil „live“ přednášku o Angularu (JS).


Jan Kaštánek

V GoPay pracuje jako Senior Java Developer a softwarový architekt. Jako koníček má jídlo (hlavně sladký – Nutela), chatu a děti.

Téma: Java & Docker & Microsevices

Zkušenosti z budování rozdrobené kávové aplikace v přístavním doku.


Marian Benčat

Freelance fullstack vývojář (a nejen .NET guru :-)

Téma: Angular a NativeScript: Pro enterprise level web, desktop a nativní mobilní aplikace

Angular rozhodně není žádným otloukávaným bratříčkem na trhu. O jeho použitelnosti a univerzálnosti nevypovídá pouze to, že ho samotný Google používá na více jak 600 aplikací, včetně AdSense, AdWords, Analytics, Google Cloud ale i například jeho využití pro nativní vývoj mobilních aplikací.

Vytvoříme si jednoduchou Webovou, Mobilní a Desktopovou aplikaci s využítím velké části sdíleného kódu a povíme si o pomluvách Angularu vyplývající z neznalosti nebo zkušenosti se starší verzí AngularJS.


Přijďte, vstupné je zdarma!

Termín: čtvrtek 30. srpna 2018 od 18:00 do 20:00+
Místo: Dallmayr café & bar – Karla IV. 412/5, České Budějovice
Přihlášení: Na Facebooku

Nemáte Facebook, bojujete se systémem? Dobře pro vás! Registrace není třeba, prostě doražte… Pokud Facebook máte, přihlášením nám pomůžete odhadnout návštěvnost, abychom případně změnili místo konání.

After párty bude ihned po skončení na místě…