[UX] Čtvrtkon #72

  • Kdy: 27.09.2018 18:00
  • Kde: CoWo CB
  • Událost: odkaz

Opět nadešel ten čas! Čas, kdy všichni designéři opustí pohodlí svých minimalistických pracovních stolů, Maců a tabletů. Čas, kdy všichni designéři vyráží do ulic a na chvíli zapomenou na své projekty. Je tu zase UX Čtvrtkon!

Tentokrát za námi přijedou kluci z Freela, že nevíte co je Freelo? Nemusíte se bát všechno vám to řeknou. Ale abychom Vám ušetřili čas hledáním, Freelo je český nástroj pro správu projektů a úkolů. Každý se snaží si nějak své úkoly řídit a mít v nich přehled. Přijďte si poslechnout jak takové Freelo vzniklo, jaké problémy kluci při návrhu a realizaci řešili a jak mohou designéři dnes Freelo použít pro své projekty a úkoly. Čeká Vás spoustu praktických rad a ukázek a pevně doufáme, že i hodně peprných informací ze zákulisí. Něco mi říká, že kluci s sebou přivezou promo materiály a určitě i nějaké vouchery :)

A kdo že vlastně přijede?

Jan Kulda

Honza je designer, který se stará aby se dalo Freelo perfektně používat a přitom vypadalo jako moderní aplikace. Honza se určitě podělí o svoje zkušenosti s návrhem Freela a jeho využití při práci designera.

Karel Dytrych

Karel je analytik, který miluje čísla. Celé Freelo se opírá o jeho výzkumy a data reporty a určitě se rád podělí o to, jak se Freelo stavělo, jak se analytická data dají použít při designu takové aplikace.

Takže kdo se topí v projektech a úkolech nebo v nich má pořádek, ale zajímá ho jak taková aplikace vzniká ať si zapíše čtvrtek 27.9. v CoWo do Kalendáře.


Přijďte, vstupné je zdarma!

Termín: čtvrtek 27. září 2018 od 18:00
Místo: CoWo CB
Přihlášení na akci: formulář zde
Událost: Na Facebooku

After párty bude ihned po skončení v Široku…